گروه دزفول - dezful group - شهر دزفول - عكس دزفول خبر دزفول

گروه دزفول - dezful group - شهر دزفول - عكس دزفول خبر دزفول
 
سخنی با اقای شهردار دزفول
ساعت ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٩/٢٧  

سخنی با اقای شهردار دزفول

مسئله بهداشت شهر دزفول يکی از دغدغه های مهم شهروندان دزفول است . آقای شهردار عزيز دزفول شما که در رسانه رادیو دزفول به بیان فعالیتهای خود  می پردازید.و از ماموران شهرداری دفاع می کنید.یک گشت در شهر بزنید واضاع شهر را ببینید. و بعد از خود و ماموران خود دفاع کنید. ببینيد شما انتقاد پذیر هستید یا نه؟ ببیند کارها به نحو احسن انجام می شود یا نه؟ ولی دریغ از انجام یک کار درست؟من دوسه نمونه از این بی نظمی ها را که با چشم خودم دیدم برای شما بیان می کنم.اول: این ماشین اب پاش که هروز سطح خیابان را می شوید وبه نظر خود خیابان را تمیز می کند. ولی هرچه اشغال هست از خیابان در پیاده رو می ریزد.واین یک جور الوده کردن محیط زیست است یانه؟ یکی باید بیاید پیاده رورا دوباره تمیز کند.

 دوم :درباره جمع اوری زباله از سطح شهر است.که بعضی از زباله ها از ماشین که به زمین می افتد.ماموران جمع اوری زباله حاضر به جمع اوری دوباره ان نیستند.ودر اثر این کم کاری ماشین ووسایل دیگر که به این زباله برخورد می کند .در خیابان پهن می شود وشهر ومحل چهره زشت به خود می گیرد.

 حالا اقای شهردار شما بازهم از کار خود وماموران خود دفاع کنید.واز انتقادهای مردم در باره عملکرد خود گریزان باشید. چرا شهر ما باید این طور زشت وکثیف

باشد. اقای شهردار که جوابگو نیستند.پس کی باید جواب بدهد.؟

تا بعد خدا یارو نگهدارشما نظر یادتون نره

  
گنجينه اسرار / قطع صدای مودم !
ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٩/٧  

 

بیا تا مونس هم یار هم غمخوار هم باشیم

                                     

                                          انیس جان غم فرسوده بیمار هم باشیم

 

شب آید شمع هم گردیم و بهر یکدیگر سوزیم

 

                                      شود چون روز دست و پای در کار هم باشیم

 

دوای هم شفای هم برای هم فدای هم

 

                                       دل هم جان هم جانان هم دلدارهم باشیم

 

غم هم شادی هم دین هم دنیای هم گردیم

 

                                              بلای یکدگر را چاره و ناچار هم باشیم

 

نمی بینم بجز تو همدمی ای فیض در عالم

 

                                           بیا دمساز هم گنجینه اسرار هم باشیم

 

-------------------------------------------------------------------

قطع كردن صداي مودم :

شايد تا بحال برايتان پيش آمده باشد كه شب دير وقت بخواهيد از اينترنت استفاده نماييد ، و در ميان خانواده نيز خواب باشند و نخواهيد مزاحم آنها شويد و از صداي عجيب و غريب مودم به هنگام وصل شدن تعجب نكنند .

بنابراين راه حل آن اينجاست :

وارد control panel  شويد از آنجا به  phone and modem options  برويد . برگه  modems  را انتخاب كرده و كليد  propertis  را بفشاريد . پنجره اي جديد باز ميشود با برگه هاي زياد ! از ميان آنها برگه   advenced  را برگزيده و در جعبه متني كه بالاي آن نوشته شده :  Extra initialization commands  عبارت  atm0  را تايپ كنيد و دوبار  ok  كنيد مشكل شما ديگر حل خواهد شد و صداي مودم شما قطع خواهد شد .

براي برگرداندن صدا هم كافي است اين عبارت را پاگ كنيد . البته شما ديگر قادر به تشخيص خرابي خط تلفن يا اشغال بودن آن نخواهيد شد ، چون اصولا چيزي نمي شنويد كه شما را متوجه سازد !