گروه دزفول - dezful group - شهر دزفول - عكس دزفول خبر دزفول

گروه دزفول - dezful group - شهر دزفول - عكس دزفول خبر دزفول
 
سخنی با اقای شهردار دزفول
ساعت ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٩/٢٧  

سخنی با اقای شهردار دزفول

مسئله بهداشت شهر دزفول يکی از دغدغه های مهم شهروندان دزفول است . آقای شهردار عزيز دزفول شما که در رسانه رادیو دزفول به بیان فعالیتهای خود  می پردازید.و از ماموران شهرداری دفاع می کنید.یک گشت در شهر بزنید واضاع شهر را ببینید. و بعد از خود و ماموران خود دفاع کنید. ببینيد شما انتقاد پذیر هستید یا نه؟ ببیند کارها به نحو احسن انجام می شود یا نه؟ ولی دریغ از انجام یک کار درست؟من دوسه نمونه از این بی نظمی ها را که با چشم خودم دیدم برای شما بیان می کنم.اول: این ماشین اب پاش که هروز سطح خیابان را می شوید وبه نظر خود خیابان را تمیز می کند. ولی هرچه اشغال هست از خیابان در پیاده رو می ریزد.واین یک جور الوده کردن محیط زیست است یانه؟ یکی باید بیاید پیاده رورا دوباره تمیز کند.

 دوم :درباره جمع اوری زباله از سطح شهر است.که بعضی از زباله ها از ماشین که به زمین می افتد.ماموران جمع اوری زباله حاضر به جمع اوری دوباره ان نیستند.ودر اثر این کم کاری ماشین ووسایل دیگر که به این زباله برخورد می کند .در خیابان پهن می شود وشهر ومحل چهره زشت به خود می گیرد.

 حالا اقای شهردار شما بازهم از کار خود وماموران خود دفاع کنید.واز انتقادهای مردم در باره عملکرد خود گریزان باشید. چرا شهر ما باید این طور زشت وکثیف

باشد. اقای شهردار که جوابگو نیستند.پس کی باید جواب بدهد.؟

تا بعد خدا یارو نگهدارشما نظر یادتون نره