گروه دزفول - dezful group - شهر دزفول - عكس دزفول خبر دزفول

گروه دزفول - dezful group - شهر دزفول - عكس دزفول خبر دزفول
 
تا خودمون نخواهيم چيزی عوض نمی شه !
ساعت ٢:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۸/٢۳  

یه جایی حرف با ارزشی زده شده  و من دوست دارم دوباره نقل کنم . می گن تا ملتی خودش نخواهد تغییر کند , اوضاعش عوض نمی شه . همچیت چیزی توی قرآن هم اومده . حالا جریان شهرمون دزفول شده .
دزفولی ها الان سه دسته شده ؛ دسته اول بي خيال دزفول شدن و به شهرهاي ديگه رفتن و بعضي هاشون اصالت دزفولي خودشون رو انکار مي کنن , دسته دوم بی تفاوت و بی خیال از همه جا زندگی خودشون رو در دزفول دارن و سرنوشت شهر هم اصلا براشون مهم نیست که متاسفانه تعداد این جور آمها روز به روز زیادتر می شه . امیدوارم که ما جز این دو دسته نباشیم . دسته سومی هم هست مه با وجودی که دلسوز شهر دزفول هستن اما دستشون به جایی بند نیست و در اقلیت و پراکنده هستن !
یک گروه دیگری هم در شهر سکونت دارن که ترجیح می دهم راجب به اونها هیچ حرفی نزنم چون هر چی که می کشیم ازپا قدم شوم اینهاست .
به هر حال , گروه دزفول تشکیل شده تا شروعی باشه برای اینکه این وضع اسفناک رو در سطح این شهر تغییر بده . همه ما منتظریم تا دیگری بیاد و کاری بکنه , اما چرا خودمون شروع کننده کاری نباشیم و اگر دیدیم جایی دست به کار شدن , به جای ایراد گرفتن, بریم و دستشون رو به گرمی بفشاریم .
به هر حال گروه دزفول میعادگاه هر سه دسته هست تا نگذاره که به دست اون گروه بیفته . پس توی ای آنکه دستت می رسد کاری بکن پیش از آنکه از تو بر نیاید هیچ کار !
شما در حال حاضر به چند شکل می تونید همکاری کنید :
اولین همکاری که از همه مهمتره این هست که دوستان , آشنایان , اعضای خانواده و هر کسی که دو ویژگی 1- دزفولی بودن و 2- اتصال به اینترنت رو داشته باشه رو به گروه دزفول دعوت کنید تا عضو بشه . در عضویت , سن , جنسیت , شغل , تحصیلات و غیره ملاک نیست بلکه فقط همون دو موردی که عرض شد .
در مراحل بعد می تونید در وبلاگ و سایت خودتون به گروه دزفول لینک بدید و وبلاگش رو به دوستان دزفولی دیگه معرفی کنید . همچنین خودتون برای وبلاگش مانند سایر دوستان مطلب بنویسید و به آدرس : dezfoulgroup@yahoo.com   میل بزنید تا در وبلاگ قرار بکیره .
اگر شما اطلاعیه  و یا آگهی , داشتان , تبریک , خبر جالب و هر چیز بدرد بخوری دارید رو هم می تونید برای همشهری ها در گروه دزفول بفرستید . به آدرس : dezfoul@yahoogroup.com  بزودی قالب هایی که یکی از دوستان در گروه زحمت آماده کردنشون رو کشیده هم در دسترس همه قرار می گیره .
به امید فردایی بهتر و آبادتر برای شهر خوبمون دزفول
در ضمن برای حمایت از گروه دزفول حتما در قسمت نظرات وبلاگ نظر بدید.